Jasné nebe - blog

Nejbližší kurz 28.9. RELAXAČNÍ A BYLINKOVÝ POBYT 9-15h

Harmonizační a bylinkové semináře - usedlost Jasné nebe Netěchovice č.p. 1
Harmonizační a bylinkové semináře – usedlost Jasné nebe Netěchovice č.p. 1

Pobyt na Jasném nebi je ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí najít cestu k větší spokojenosti v životě. Naučíte se, jak se vypořádat se strachy, únavou, stresy a zvýšit svou životní energii pomocí praktických metod harmonizace od bylinek, pobyt v harmonizační pyramidě, ale především PRAKTICKÝMI INFORMACEMI, které můžeme ihned zažít používat ve svém KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ. Zrelaxujete se v příjemném prostředí usedlosti Jasné nebe a objevíte možnosti a schopnosti, které máme všichni. Přihlaste se ještě dnes a zažijte účinnou harmonizaci pro SPOKOJENÝ A PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT! 🌿

TERMÍN:
ČTVRTEK 28.9. od 9:00 do15.00h

OMEZENÁ KAPACITA

REZERVACE NUTNÁ MAILEM: jasne-nebe@email.cz. Dotazy mailem nebo telefonicky 607839115. (Ne MMS, nemáme “chytrý” tlf. – MMS se nezobrazují, ani není možné zjistit z jakého čísla jsou odeslané. Pokud neodpovíme do 24h, zprávu jsme neobdrželi).

CENA: 1500,-Kč vč. bylinkového občerstvení a oběda.

Dle domluvy je možný prodloužený pobyt – příjezd o den dříve či odjezd o den později. Ubytování dle potřeby na usedlosti, ve vesnici, v okolních penzionech a hotelích v Týně n. Vlt., Bechyni nebo v kempu v Kolodějích n.Luž. Jsme otevřeni i výměnnému (barterovému) obchodu.

 

Následuje kurz: 

5. 10. BYLINKY VĚDOMĚ 17-19h

Více informací o našich setkáních naleznete zde: https://jasnenebe.cz/harmonizace/

Těšíme se na vás!