Jasné nebe - blog

Nejbližší kurz 8.12. JÁTRA/STRES bylinky vědomě

V pátek 8. prosince od 9:30 do 11:30 váz zveme na kurz
BYLINKY VĚDOMĚ – JÁTRA / STRES

Probereme, jak využívat vědomě skvělé pomocníky přírody, se kterými můžeme podpořit naše zdraví, psychiku, vitalitu, spokojenost a připravit se na nadcházející období.

CENA: 300Kč. Rezervace NUTNÁ mailem jasne-nebe@email.cz. Účastníci si mohou vyzkoušet pobyt v relaxační pyramidě. Dotazy mailem nebo telefonicky 607839115 (ne mms, nemáme “chytrý” tlf. Pokud neodpovíme do 24h, zprávu jsme neobdrželi).

následuje:

TERAPEUTICKÁ JÓGA pátek 8. prosince 16-17h, 17:30-19h

Téma cvičení: Nalezení andělské podstaty:
Zvýšení vnitřní energie, dosažení stavu většího klidu a harmonie. Cesta k objevení vlastního potenciálu a dosažení vyšší úrovně vnitřního světla.

 

následuje:

HARMONIZAČNÍ a BYLINKOVÝ SEMINÁŘ “Naše spokojená cesta životem”

HARMONIZAČNÍ A BYLINKOVÝ SOBOTNÍ SEMINÁŘ. Pobyt na Jasném nebi je ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí najít cestu k větší spokojenosti v životě. Naučíme se, jak se vypořádat se strachy, únavou, stresy a zvýšit svou energii při řešení životních situací. PRAKTICKÉ DOVEDNOSTI můžeme ihned zažít používat ve svém KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ. Zrelaxujeme se v příjemném prostředí usedlosti Jasné nebe a objevíte možnosti a schopnosti, které jsou dostupné všem.

TERMÍN:
9.12.
od 9:00 do16.00h (stejný kurz se uskuteční v soboty 16.12. a 30.12.).

OMEZENÁ KAPACITA

REZERVACE NUTNÁ MAILEM: jasne-nebe@email.cz. Dotazy mailem nebo telefonicky 607839115 (ne mms, nemáme “chytrý” tlf. Pokud neodpovíme do 24h, zprávu jsme neobdrželi).

CENA: 1650,-Kč vč. bylinkového občerstvení a oběda.

Dle domluvy je možný prodloužený pobyt – příjezd o den dříve či odjezd o den později. Ubytování dle potřeby na usedlosti, ve vesnici, v okolních penzionech a hotelích v Týně n. Vlt., Bechyni nebo v kempu v Kolodějích n.Luž. Jsme otevřeni i výměnnému (barterovému) obchodu.

 

Více informací o našich setkáních naleznete zde: https://jasnenebe.cz/harmonizace/

Těšíme se na všechny!