Bylinková škola 2022

Harmonizační kurzy, kakaový obřad, bylinky, relaxační pyramida

Bylinková škola 2022
Harmonizace těla i duše – Jasné nebe

POŘÁDÁME BYLINKOVÉ KURZY NA PŘÁNÍ TÉMATA ZDE

Kurzy probíhají celoročně. Nutná rezervace.
Harmonizační kurzy mají omezenou kapacitu 6 osob.

HARMONIZAČNÍ KURZY s pobytem v pyramidě
soboty 10-17h

Sobotní harmonizační kurz od 10 do 17 hodin. Poznáme harmonizační a antistresové bylinky, krystaly, čakry, esenciální oleje, tělové svíce, zvuk tibetské mísy i handpanu, zažijeme pobyt v relaxační pyramidě.

Termíny: 8.10. 29.10., 5.11., 26.11., 3.12., 10.12. a v roce 2023 pokračujeme…

CENA: 1500Kč. Cena zahrnuje materiály, výuku, pobyt v relaxační pyramidě, bylinkové občerstvení ve formě lahodného čaje. Jsme otevřeni i výměnnému (barterovému) obchodu. Rezervace mailem jasne-nebe@email.cz nebo telefonicky 607839115 (ne mms, nemáme “chytrý” tlf.).

 

Harmonizace těla i duše s bylinkami, kakaovým obřadem, krystaly, aromaterapií a relaxačním pobytem v pyramidě
pá 18h – ne 12h

Relaxační a harmonizační kurzy s kakaovým obřadem pá 18h – ne 12h. Seznámíme se tradičně i netradičně s bylinkami, naučíme se vyrábět tinktury, masti, sirupy, likéry a řekneme si, co by nemělo chybět v naší bylinkové lékárničce. Poznáme bylinky harmonizační, antistresové, antibakteriální, antivirové, pro čakry, krásu a pro podporu našich orgánů v roce Vodního tygra, upozorníme na možné kontraindikace užívání bylinek, vstřebatelnost minerálů a vitamínů. Zažijeme netradiční harmonizaci prostřednictvím kakaového obřadu, krystalů, aromaterapie, tibetské mísy, handpanu, šamanského bubínku, tělových svící a pobytu v harmonizační pyramidě. Posedíme u kamen, zrelaxujeme se v příjemném prostředí usedlosti Jasné nebe, vždy s voňavým bylinkovým čajem a uvědoměním si naší tvořivé síly.

Témata HARMONIZACE: bylinky, krystaly, čakry, aromaterapie, zvuk tibetské mísky, handpanu RAV VAST Drum nebo šamanského bubínku, tělové svíce, psychosomatika, léčivé barvy, kakaový rituál, relaxační PYRAMIDA a mnohé další…

Termíny: 21.-23.10., 18.-20.11., 16.-18.12. a v roce 2023 pokračujeme dále.

CENA: 6390Kč. Cena zahrnuje materiály, výuku ( antistresové, harmonizující, bylinky pro krásu, pro orgány v roce Vodního Tygra, kontraindikace, účinné látky, vstřebatelnost vitamínů a minerálů, tělové svíce, handpan, tibetská mísa, šamanský bubínek, krystaly, aromaterapie), kakaový obřad, pobyt v relaxační pyramidě, topení dřevem a mnohé další + bylinkové občerstvení. Nezahrnuje stravu a ubytování. Na usedlosti je možnost vlastního vaření nebo ohřívání potravin. Ubytování dle potřeby ve vesnici, v okolních penzionech a hotelích v Týně n. Vlt., Bechyni nebo v kempu v Kolodějích n.Luž. Jsme otevřeni i výměnnému (barterovému) obchodu. Rezervace mailem jasne-nebe@email.cz nebo telefonicky 607839115 (ne mms, nemáme “chytrý” tlf.).

Tématické bylinkové kurzy s pobytem
v relaxační pyramidě úterky: 17-20h

Večerní úterní bylinkové kurzy vždy od 17 do 20 hodin. Seznámíme se netradičně s bylinkami, naučíme se vyrábět tinktury, masti, sirupy, likéry a řekneme si, co by nemělo chybět v naší bylinkové zahrádce. Poznáme bylinky tématicky pro harmonizaci, nachlazení, podporu imunity, antivirové i antibakteriální. Upozorníme na možné kontraindikace. Účastníci si mohou odpočinout v relaxační pyramidě. Posedíme u kamen, vždy s voňavým bylinkovým čajem.

Úterní téma 27.9. HARMONIZAČNÍ A ANTISTRESOVÉ BYLINKY
Úterní téma 4.10. BYLINKY na podporu našich orgánů V ROCE VODNÍHO TYGRA
Úterní téma 11.10. ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIVIROVÉ BYLINKY

CENA: 600Kč/jednotlivý den. Při návštěvě 3 tématických úterků je cena 510Kč/úterý. Od 5 účastníků kurzu je cena 510Kč/jednotlivý den. Cena zahrnuje materiály, výuku, občerstvení, pobyt v relaxační pyramidě a topení dřevem. Jsme otevřeni i výměnnému (barterovému) obchodu. Rezervace mailem jasne-nebe@email.cz nebo telefonicky 607839115(ne mms, nemáme “chytrý” tlf.) .

Těšíme se na vás – team Jasného nebe.