Jasné nebe

Vítejte na usedlosti Jasné nebe v Netěchovicích 1!

Proč k nám zavítat?
– točíme Nebeskou zmrzlinu 14-19h,
– nabízíme vlastnoručně vyráběnou lyofilizovanou zeleninu a ovoce v našem non-stop automatu se slevou pro naše návštěvníky,
– pořádáme pravidelné 2 hodinové bylinkové kurzy a nedělní relaxační pobyty během celých prázdnin,
– nabízíme možnost využití relaxační pyramidy.

Nebeská zmrzlina usedlost Jasné nebe
Nebeská zmrzlina usedlost Jasné nebe

Můžete zde vychutnat Nebeskou zmrzlinu, kterou připravujeme bez přidaných éček a umělých aromatických látek. Každá porce této výjimečné zmrzliny je zdobena naším lyofilizovaným ovocem, které jí dodává nezapomenutelnou chuť. Točíme dle rozpisu od 14 do 19h.

Navíc vás lákáme na naši širokou nabídku lyofilizované zeleniny a ovoce, kterou si můžete zakoupit se slevou přímo na naší usedlosti z non-stop automatu. Nechte se okouzlit přírodními chutěmi a prozkoumejte nový svět vlastnoručně vyrobeného jídla v jeho nejpřirozenější podobě.

Pokud se zajímáte o bylinky, máme pro vás skvělou zprávu. Každé úterý od 9 do 11 hodin a každý čtvrtek od 13 do 15 hodin pořádáme pravidelné bylinkové kurzy. A pokud vám téma kurzu nevyhovuje, není problém – na přání si můžete domluvit takové, které vás zajímá. Naučte se o bylinkách víc a objevte jejich blahodárné účinky..

Pokud hledáte čas na odpočinek a relaxaci, pak naše Relaxační a bylinkové neděle jsou přesně to, co potřebujete. Každou neděli od 9 do 15 hodin si můžete dopřát zasloužený odpočinek a uvolnění.

A co ještě více, nabízíme vám využití naší relaxační pyramidy, která vám pomůže dosáhnout hlubokého stavu relaxace a harmonie.

Pro návštěvu našich kurzů a využití relaxační pyramidy je třeba si místo rezervovat předem. Kontaktujte nás na e-mailové adrese jasne-nebe@email.cz nebo telefonicky na čísle 607839115 (upozorňujeme, že se nejedná o “chytrý” telefon, takže neposílejte MMS).

Nebudete litovat, když využijete této jedinečné příležitosti a navštívíte Usedlost Jasné nebe. Přijďte si vychutnat zmrzlinu, objevte nové chutě, naučte se o bylinkách a užijte si relaxaci v Jasném nebi.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Nebeská rajčata - gurmánský zážitek, vyhlášená delikatesa
Nebeská rajčata – gurmánský zážitek, vyhlášená delikatesa
Vlastnoručně vyráběné lyofilizované ovoce - Jasné nebe
Vlastnoručně vyráběné lyofilizované ovoce – Jasné nebe
Jasné nebe zážitkové pobyty na farmě
Jasné nebe zážitkové pobyty na farmě
Usedlost Jasné nebe - Netěchovice 1
Usedlost Jasné nebe – Netěchovice 1
Jasné nebe Netěchovice 1 - Bylinková škola
Jasné nebe Netěchovice 1 – Bylinková škola
Jihočeská usedlost Jasné nebe Netěchovice 1
Jihočeská usedlost Jasné nebe Netěchovice 1