Pobyty

Vítejte na usedlosti Jasné nebe v Netěchovicích č.p. 1.
Zažijete u nás nezapomenutelný pobyt v srdci jižních Čech.

ZÁŽITKOVÉ POBYTY NA MINI STATKU: Vyzkoušejte si sečení a sušení trávy, péči o bylinky, zeleninu, sekání a rovnání dřeva, krmení zvířátek a plně se ponořte do autentického farmářského života. Starat se můžete o husy, slepice, ryby, králíky i pastevecká prasátka.
RELAXACE: Během pobytu si užijte relaxaci v našich unikátních prostorách, kde se budete moci uvolnit a obnovit energii jak v HARMONIZAČNÍ PYRAMIDĚ, tak u ohýnku, při pikniku či pečením v peci.
– PRONÁJMY PROSTOR PRO KURZY: Naše usedlost je ideálním místem pro kurzy a semináře, kde můžete sdílet své znalosti a dovednosti s ostatními. Nabízíme také spolupořádání kurzů poskytujeme harmonizační a bylinkové kurzy.

– OSTATNÍ POBYTY: Poskytujeme také pronájmy a pobyty pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi, turisty, cyklisty a motocyklisty.

Ať už hledáte dobrodružství na venkově, klidnou dovolenou s rodinou nebo prostor pro relaxaci a regeneraci,
u nás jste na správném místě.
Přijeďte si odpočinout a načerpat energii na usedlost Jasné nebe.
Rezervujte si svůj zážitkový pobyt, odpočinek nebo využijte naše prostory pro kurzy a semináře ještě dnes.
Jsme tu pro vás, abyste si u nás vytvořili nezapomenutelné chvíle..

Nabízíme vám nezapomenutelný pobyt plný klidu, pohodlí a přírodních krás.

ZÁŽITKOVÉ POBYTY NA MINI FARMĚ: Pomáhejte nám na mini farmě usedlosti Jasné nebe se sečením a sušením trávy, sekáním a rovnáním dřeva, krmením zvířat a plně se zapojte do různých venkovských aktivit. Během pobytu si také užijte relaxaci v našem harmonizujícím prostředí. Usedlost Jasné nebe nabízí kromě činností na zahradě a kolem zvířátek také pyramidu, labyrint, ohniště, posezení u rybníčku či ohně, kamen či pece. Jasné nebe vám pomůže obnovit energii, odpočinout si a naladit se na sebe.

PRONÁJMY PROSTOR PRO KURZY: Smluvní ceny. Maximální počet účastníků: 12 osob. Nabízíme také spolupořádání kurzů a seminářů v rámci naší nabídky bylinkových kurzů na různá témata.

POBYT V SOUKROMÍ: Pokoj pro 2 osoby je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a pohodovou atmosféru. A to ještě s výhodou, že děti do 6 let mají na přistýlce pobyt zdarma! Vybavená kuchyně i koupelna jsou samozřejmostí.

CYKLISTÉ a MOTOCYKLISTÉ VÍTÁNI: Uzamčený prostor pro kola i motocykly je k dispozici pod střechou pro všechny, kteří si chtějí užít své oblíbené aktivity. Po dobrodružství na kole či motocyklu si můžete odpočinout v klidném prostředí usedlosti Jasného nebe: relaxovat v naší vybavené jídelně, herně, u ohně, venkovního posezení, na piknikových dekách či v relaxační pyramidě.

PROSTORNÉ UBYTOVÁNÍ PRO SKUPINY: Přijeďte s přáteli nebo rodinou! S možností přespání až pro 10 osob na karimatkách s vlastními spacáky můžete sdílet nezapomenutelné chvíle a vytvořit si společné vzpomínky z venkovské usedlosti. Smluvní ceny.

RODINNÉ POBYTY: Jsme připraveni přivítat celou rodinu a to za každého počasí! Děti budou nadšené z prostoru HERNY 100m2 vybavené hračkami a využití venkovního prostoru. S naší cenovou politikou, kdy jsou děti do 6 let zdarma je RODINNÁ DOVOLENÁ na dosah.

Usedlost Jasné nebe nabízí venkovní posezení pod 250let starým DUBEM, OHNIŠTĚ, místo pro PIKNIKY vč. piknikových dek a košů, večery plné příjemných rozhovorů a grilování, postavený STAN pro 3-4 osoby s karimatkami i spacími pytli…

RELAXACE A HARMONIE: Uvolněte se ve speciální RELAXAČNÍ PYRAMIDĚ, kde můžete najít klid a harmonizaci.

PAMÁTKY: Jsme VÝHODNĚ situováni v blízkosti přírodních krás jako je romantický kaňon Židova strouha, turistická naučná stezka Toulava, v docházkové vzdálenosti je řeka Lužnice. Můžete snadno objevovat okolní přírodu a krásná místa, jako jsou zámky Hluboká, Orlík, Zvíkov, historická města Tábor, Písek, České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec či Český Krumlov, nebo si užívat odpočinku a relaxace na usedlosti Jasné nebe.

 

CENA: Navštivte usedlost Jasné nebe a ZAŽIJTE DOKONALOU DOVOLENOU
V JIŽNÍCH ČECHÁCH s pobytem v RELAXAČNÍ PYRAMIDĚ
1125Kč osoba/noc/objekt / týdenní pobyt
1200Kč osoba/noc/objekt / 2 noci
1290Kč osoba/noc/objekt  / 1 noc
Děti do 6let ZDARMA, pobyt minimálně pro dvě osoby, každá další osoba od 3. a více: 200Kč/den.

CENA ZAHRNUJE POBYT V PYRAMIDĚ v hodnotě 600Kč/os/1h,
Wi-Fi ZDARMA, vybavená kuchyň, koupelna, stan, piknikové koše a deky, parkování před objektem
jsou samozřejmostí.
Stejně jako uzamčení kol a motocyklů pod střechou.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes telefonicky na 607839115 nebo mailem na jasne-nebe@email.cz!

Těšíme se na vaši návštěvu!


Zajímavosti pro děti v místě a okolí:

Zemědělské muzeum Netěchovice – agrohopsárium, zvířátka, občerstvení
Přírodovědné muzeum Semenec – hledání pokladu, naučná stezka
ZOO Hluboká
ZOO Větrovy
Krokodýlí Zoo Protivín
Pohádkové podzemí Hluboká
Jihočeské muzeum Č. Budějovice – přírodovědná expozice
Písek – Sladovna – dětská galerie hrou
Zážitkový park Zeměráj
Westernová pevnost Fort Hary
Muzeum čokolády Tábor
a mnohé další…

Zajímavosti pro dospělé v místě a okolí:
Turistická oblast Toulava
Podzemní chodby Tábor

Hrad Zvíkov
Zámek Orlík
Zámek Hluboká
Zámek Český Krumlov
Alšova jihočeská galerie Hluboká
Pivovar Platan Protivín
a mnohé další…