Komentované prohlídky

Usedlost Jasné nebe – odpočinek…

Pokud si budete chtít naši usedlost prohlédnout, museli jsme náš čas, který vám (velmi rádi) věnujeme, zpoplatnit. Rádi se podělíme o naše zkušenosti, probereme co vás zajímá ohledně bylinek, chodu malého hospodářství, pěstování starých druhů ovoce i relaxace… Není již v našich silách věnovat čas milým návštěvám, když pak nestihneme odvést svou práci. Děkujeme všem za pochopení.

Komentovaná prohlídka trvá 120 minut, cena je 1200Kč vč. malého občerstvení pro 1-2 osoby (děti zdarma).

Pokud se u nás budete chtít zastavit, odpočinout si od stresů, načerpat inspiraci, budete na správném místě. Chystáme další překvapení a návštěva u nás stojí za to. Těšíme se na vás.🥰

PRAVIDLA

PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKÉ NEBO OSOBNÍ OBJEDNÁVKY PROHLÍDEK S VÝKLADEM DLE NAŠICH AKTUÁLNÍCH MOŽNOSTÍ

 1. POKUD SE K NÁM CHCETE PODÍVAT, BERTE PROSÍM NA VĚDOMÍ NÁŠ ČAS, KTERÝ VÁM BUDEME VĚNOVAT A S NÍM SPOJENÝ CENÍK.

2. OSOBNÍ PROHLÍDKY S MALÝM OBČERSTVENÍM TRVAJÍ DVĚ HODINY. VYŽADUJEME NEVRATNOU ZÁLOHU 500,- Kč, JELIKOŽ PŘÍPRAVOU STRÁVÍME ČAS, JEŠTĚ NEŽ K VAŠÍ NÁVŠTĚVĚ DOJDE A NEMŮŽEME SI PLÁNOVAT JINOU ČINNOST.

3. POTVRZENÍ OBDRŽÍTE SMS DO 24 H PO PŘIPSÁNÍ PLATBY NA ÚČET.

4. POKUD SE BEZ DŮVODU NEDOSTAVÍTE K OBJEDNANÉ NÁVŠTĚVĚ , KTEROU MŮŽETE ZRUŠIT DVA DNY PŘEDEM, NOVÝ TERMÍN VÁM NEJSME SCHOPNI JIŽ ANI V BUDOUCNU POSKYTNOUT A TO PŘEDEVŠÍM PROTO, ŽE NECHCEME KOMUNIKOVAT S NESPOLEHLIVÝMI LIDMI.

5. INFORMACE O NÁS NALEZNETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, INSTAGRAMU A FACEBOOKU.

6. DALŠÍ PÍSEMNÉ INFORMACE S OHLEDEM NA NAŠE ZANEPRÁZDNĚNÍ NEZASÍLÁME.

7. PRACOVNÍ TELEFONNÍ ČÍSLA +420 607 839 115 (zde prosím ne MMS – nejedná se o “chytrý” tlf.) nebo +420 606 667 037 JSOU K DISPOZICI V PRACOVNÍ DNY OD 10:00h DO 18.00H. NA DOTAZY ZASLANÉ MAILEM ODPOVÍDÁME DO 48h – jasne-nebe@email.cz

8. ŽÁDÁME O RESPEKTOVÁNÍ NAŠEHO SOUKROMÍ MIMO PRACOVNÍ DOBU A O VÍKENDECH.

Děkujeme všem za pochopení a respektování PRAVIDEL I NAŠÍ ČINNOSTI.

Team Jasného Nebe Klára + Jaroslav